سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 شهادت مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، تسلیت و تعزیت.


ادامه مطلب...
تاریخ : یکشنبه 89/8/16 | 2:55 عصر | نویسنده : جواددرودگر(دهیارروستای آبینه) | نظرات ()

شکوه 13 آبان را پاس می‌داریم

در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پرخاطره است، بخصوص آنکه چهارده سال بعداز تبعید حضرت امام (ره) در همین روز (13 آبان 1357) فرزندان امام و صدها دانش آموز و دانشجو در مقابل دانشگاه تهران و خیابان های اطراف با شعار "درود بر خمینی" و "مرگ بر شاه" پایه های حکومت را به لرزه در آوردند و با گلوله های مأموران شاه به خاک و خون غلتیدند.

ادامه مطلب...
تاریخ : چهارشنبه 89/8/12 | 2:50 عصر | نویسنده : جواددرودگر(دهیارروستای آبینه) | نظرات ()
نامه امام علی(ع) به مالک اشتر:
ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی

تاریخ : پنج شنبه 89/8/6 | 9:45 صبح | نویسنده : جواددرودگر(دهیارروستای آبینه) | نظرات ()

 

 

استقبال گسترده مردم شریف شهرستان باخرز از وزیرکشور

 با حضور وزیر کشورنخستین فرماندار شهرستان باخرز معرفی شد

 با حضور وزیر کشور نخستین فرماندار شهرستان باخرز معرفی و حکم وی اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مصطفی محمدنجار طی مراسمی فرمانداری شهرستان باخرز را افتتاح و حسین جمشیدی را به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی کرد.
وی در این مراسم اظهار داشت: ارتقای بخش هایی همچون باخرز به شهرستان که با پیگیری های مکرر استاندار خراسان رضوی و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت از جمله برنامه های دولت برای ارتقای مناطق کم برخوردار می باشد که به صورت جدی پیگیری می گردد.
وزیر کشور تاکید کرد: مسوولان دستگاه های اجرایی استان باید هرچه سریع تر نسبت به استقرار نمایندگی های مربوطه در این شهرستان تازه تاسیس اقدام نمایند.
نجار همچنین از مردم شهرستان باخرز خواست تا با اتحاد، وحدت و همدلی نسبت در توسعه و آبادانی شهرستان خود مشارکت نموده و مسوولان را یاری دهند.
گفتنی است حسین جمشیدی دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا بوده و دارای 24 سال سابقه فعالیت در پست های معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نیشابور، بخشدار مرکزی تربت جام و معاونت فرمانداری شهرستان خواف می باشد که امروز به عنوان نخستین فرماندار شهرستان باخرز معرفی شد./ک.د/5733- 6421/

 وزیر کشور در جمع مردم شهرستان باخرز

وزیر کشور در جمع مردم شهرستان باخرز گفت: یکی از رموز موفقیت و پیروزی در نظام اسلامی وحدت بین مردم و مسوولان است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مصطفی محمدنجار در جمع مردم شهرستان باخرز در مسجد جامع این شهرستان با بیان این مطلب افزود: دشمن این وحدت و همدلی را مورد هدف قرار داده و با ایجاد رخنه و تفرقه افکنی بین مسوولان و اقشار مختلف جامعه می خواهد بین مردم و مسوولان چالش ایجاد کند.
وی افزود: بصیرت و آگاهی مردم این خیال خام را باطل کرد که نمود عینی آن در حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 9 دی و کورشدن فتنه های پس از انتخابات سال گذشته نمایان است.
وزیر کشور تصریح کرد: توسعه کشور در تمامی عرصه ها داخلی و خارجی، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس ملی در سایه وحدت، همدلی و پیروی از آرمان های بلند امام راحل و تبعیت از ولایت فقیه محقق می گردد.
نجار تصریح کرد: یکی از اهداف دولت نهم و دهم ادامه گفتمان امام(ره) و انقلاب است که اصولی ترین هدفش عدالت محوری است.
وی خاطرنشان کرد: سفرهای استانی هیات دولت، توزیع سهام عدالت، هدفمندسازی یارانه ها، توسعه تقسیمات کشوری و ارتقای بخش ها به شهرستان و دهستان ها به شهر از جمله راهکارهای توسعه عدالت است.
وزیر کشور تاکید کرد: دشمن به اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها توجه ویژه دارد و در صدد است با القای تصور نادرست حذف یارانه ها مردم را نسبت به اجرای این طرح سودمند که در راستای گفتمان امام(ره)، انقلاب و توسعه عدالت در بین اقشار مختلف جامعه است نا امید کند.
نجار در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حضور مقتدرانه رییس جمهور کشورمان در مقر سازمان ملل متحد و به چالش کشاندن کشورهای مدعی حقوق بشر و دموکراسی و همچنین استقبال بی نظیر مردم لبنان از رییس جمهور اظهار داشت: تمامی این عزت و اقتدار در سایه وحدت، همدلی و پشتیبانی مردم از نظام و مسوولان محقق گردیده است.
محمود صلاحی استاندار خراسان رضوی نیز در این دیدار از شهرستان باخرز به عنوان محور وحدت یاد کرد و افزود: حضور مردم خونگرم و ولایت مدار شهرستان باخرز اعم از شیعه و سنی در کنار هم در تمامی صحنه های انقلاب قابل تقدیر است.
وی افزود: انتظار من از مردم باخرز این است که همان گونه که تاکنون در تمامی عرصه ها حضور فعال داشته اند در زمینه رشد، خودکفایی و توسعه شهرستان به مسوولان کمک کنند.
صلاحی از فرماندار شهرستان باخرز نیز خواست برای توسعه شهرستان برنامه ریزی کند.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال سال توسعه و رسیدگی همه جانبه به روستاهاست، لازم است مسوولان شهرستان نسبت به این امر نیز توجه ویژه ای داشته باشد.
غلامرضا اسدالهی نماینده مردم شهرستان های باخرز، تربت‌جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: شهرستان باخرز سه درصد سهم بخش صنعت و حدود یک درصد از اشتغال استان را به خود اختصاص داده است که ارتقای آن به شهرستان باعث رشد شهرستان خواهد شد.
وی با اشاره به مزیت های این منطقه گفت: وجود معادن بسیار غنی از جمله معادن سیلیس به عنوان یکی از غنی ترین معادن خاورمیانه و معدن سنگ آهن از مزیت های این منطقه است که باید نسبت به فعال سازی آن اقدام شود./ک.د/5735- 6422/

 وزیر کشور کلنگ سایت اداری شهرستان باخرز را به زمین زد

وزیر کشور کلنگ سایت اداری شهرستان باخرز را به زمین زد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مصطفی محمدنجار که برای افتتاح فرمانداری شهرستان تازه تاسیس باخرز به این منطقه سفر کرده بود، ضمن حضور در بین اقشار مختلف مردم این شهرستان اعم از شیعه و سنی و دیدار با ائمه جمعه، کلنگ احداث سایت اداری شهرستان باخرز را به زمین زد.
وی در این مراسم اظهار داشت: دولت عدالت محور نهم و دهم به آبادانی و عمران و توسعه بخش ها و شهرها اهتمام ویژه ای دارد.
وزیر کشور همچنین به فرماندار شهرستان توصیه کرد که با همت و تلاش مضاعف نسبت به توسعه شهرستان برنامه ریزی کنند.
نجار همچنین از ادارات خواست تا با استقرار شعبات و نمایندگی های خود نسبت به تسریع در روند توسعه شهرستان کمک کنند.
گفتنی است این سایت اداری شهرستان باخرز در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع احداث خواهد شد./ک.د/5736- 6423/

 منبع خبرهاروابط عمومی استانداری خراسان رضوی

 

 


تاریخ : دوشنبه 89/8/3 | 10:50 صبح | نویسنده : جواددرودگر(دهیارروستای آبینه) | نظرات ()
<      1   2      
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • ابزار وبلاگ